Jste zde

Domů » Severní pobřeží

Kassiopi

Dovolená v Kassiopi

Řecký ostrov Korfu a přístav Kassiopi
Autor: NeilHeyes

Malé přístavní městečko Kassiopi leží v severovýchodní části ostrova Korfu, a slibuje díky své překrásné poloze opravdu pohodovou dovolenou u moře.

Není odtud ani příliš daleko do hlavního města Korfu Kerkyra, a tak jsou letním hostům otevřeny všechny moderní vymoženosti v historickém prostředí doslova dech beroucího města.

Letovisko Kassiopi

Letovisko Kassiopi a pozůstatky benátského hradu
Autor: bazylek100

Letovisko Kassiopi leží na severovýchodním pobřeží ostrova Korfu, na kousku země vybíhajícím do moře. Dostanete se k němu po pobřežní cestě z Nissaki, po pravé straně uvidíte odbočku, která vede přímo až na místo.

Už u vjezdu do obce se nachází na pravé straně cesty malé parkoviště - parkování ve městě samotném je obtížné. Pokud budete mít štěstí, můžete najít parkovací místo v přístavu.

Kassiopi

Noční Kassiopi
Autor: Anna Tesar

Kassiopi je poměrně známé prázdninové městečko v severovýchodní části ostrova Korfu, vzdálené asi 35 km od hlavního města Kerkyra. V minulosti zde stávala malá rybářská vesnice, ale díky rozvoji cestovního ruchu se proměnila v pulsující turistické centrum. Místo je oblíbené především u mladých lidí a rodin s dětmi. Kassiopi je využíváno také turisty, co upřednostňují klid v malých zátokách, kde často nikdo není.

Korfu na Facebooku

Přihlášení