Jste zde

Domů

Ubytování

Nabídka hotelů a jiných zařízení na ostrově Korfu

Hotel Acharavi Beach, Acharavi

Pohled na hotel Acharavi Beach u pláže, Acharavi

Poloha

4-hvězdičkový hotel Acharavi Beach stojí na klidném místě, přímo u mírně se svažující, písečno - oblázkové pláže, která je zároveň nejdelší pláží na ostrově Korfu.

Do centra městečka Acharavi s obchody, bary a restauracemi je to asi 500 metrů daleko.

Hlavní město Kerkyra je vzdálené cca 36 kilometrů, kam se dobře dostanete místním autobusem. Zastávka se nachází asi 300 m od hotelu.

Zařízení

Hotel Nautilus, Barbati

Ostrov Korfu a hotel Nautilus

Poloha

3-hvězdičkový hotel Nautilus se nachází nad zátokou v letovisku Barbati na řeckém ostrově Korfu. Má vlastní dřevěné plato k opalování a s přístupem po žebříku do moře. K oblázkové pláži Barbati je to od hotelu asi 800 metrů.

Na pláž jezdí 2x denně hotelová kyvadlová doprava (zdarma). Vesnička Ipsos s nákupními a zábavními možnostmi je vzdálená přibližně 2 kilometry, letiště u hlavního města Kerkyra 15 kilometrů.

Zařízení

Hotel Blue Bay Escape Resort, Agios Spyridon

Ostrov Korfu a hotel Blue Bay Escape Resort

Poloha

4-hvězdičkový hotel Blue Bay Escape Resort je umístěn kousek nad mořem na řeckém ostrově Korfu, od písečné pláže, která je vzdálená cca 50 metrů, je oddělen pouze málo frekventovanou pobřežní silnicí (slepá ulice).

Hotel má klidné okolní prostředí, leží na okraji krásné přírodní rezervace s jezerem. Taverny a obchody jsou v nejbližším okolí, do centra Acharavi je to asi 5 km, kam se dostanete hotelovou kyvadlovou dopravou (za poplatek).

Zařízení

Kempy na ostrově, 4. část

Pláž Ipsos beach
Autor: psmithson

Ipsos Beach

Severně od hlavního města řeckého ostrova Korfu, poblíž letoviska Dassia, se nachází kemp Ipsos Beach Camping. Kemp o rozloze přibližně 1,3 hektaru disponuje celkem 90 místy, z nichž je asi 15 míst obsazených stálými táborníky.

Místo má krásnou polohu přímo u pláže. Turistům tak nabízí řadu příležitostí pro vodní sporty - např. jachting, windsurfing, šnorchlování, potápění, vodní lyžování a mnoho dalšího. Dokonce si můžete pronajmout vlastní loďku a je zde také možnost rybaření.

Hotel Mareblue Aeolos Beach, Perama

Korfu a hotel Mareblue Aeolos Beach u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Mareblue Aeolos Beach je umístěn v malé vesničce Perama. Najdete ho nad pobřežní silnicí, na klidném místě řeckého ostrova Korfu.

Na mírně se svažující oblázkovou pláž, vzdálenou cca 150 metrů, se dostanete podjezdem. Rybářská vesnička Benitses s malými bary a tavernami se nachází asi 3 km daleko, hlavní město Korfu asi 10 km. Transfer z letiště trvá 40 minut.

Zařízení

Kempy na ostrově, 3. část

Korfu - pláž Roda beach
Autor: Jemanitori

Paleokastritsa

Ve vzdálenosti asi 500 metrů od moře se nachází Camping Paleokastritsa, na pokraji stejnojmenné obce. Celá oblast leží na svahu, jednotlivá místa jsou uspořádaná do teras. To umožňuje táborníkům obzvláště krásný výhled na přilehlou zátoku.

Kemp o rozloze přibližně 1,5 hektaru pojme asi 100 táborníků. Tato oblast je velmi klidná a poskytuje maximální bezpečnost, protože je nepřetržitě střežena. Psi jsou vítáni, ale pouze v případě, pokud jsou neustále uvázáni na vodítku.

Stránky

Korfu na Facebooku

Přihlášení